Perito – vchodové dveře a výplně

Dveřní výplně PERITO splňují vysoké nároky na tepelně-izolační vlastnosti vchodových dveří a to i pro pasivní domy. Standardně se dodávají v tloušťkách 40 – 70 mm s trojskly a vykazují tak velmi nízké hodnoty koeficientu tepelné prostupnosti.

Nejrozšířenější skupinou materiálů povrchových desek jsou tepelně opracovatelné plasty ( ABS/PMMA – série Classic a Technic ). Tyto jsou v nabídce jak v bílé barvě, tak v různých imitacích dřevodekoru.

Dveřní výplně vyšších sérií ( Vizual, Elegance a Premium ) jsou již vyrobeny s povrchovými deskami z materiálu HPL. Lisovaná syntetická pryskyřice, která je základem pro výrobu tohoto materiálu, propůjčuje HPL deskám vynikající vlastnosti, především minimální tepelnou roztažnost.

 

Al dveře Perito

Hliníkové vchodové dveře ocení každý, kdo hledá kvalitu. Jsou odolné, vydrží desítky let a snadno se udržují. Obzvlášť velké možnosti nabízejí hliníkové dveře ALU Design. Vynikají kvalitou a perfektním propracováním i těch nejmenších detailů. Kromě toho nabízejí:

  • Vysokou pevnost a odolnost
  • Životnost desítky let
  • Moderní i originální design
  • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti

 

1

2

3Skleněné vchodové dveře Perito

Skleněné vchodové dveře Glas Vás ohromí originálním a moderním designem. Navíc jsou bezpečné, odolné a vydrží desítky let.

Snad nejlépe v sobě vysokou kvalitu a špičkový design kombinují skleněné vchodové dveře Glas. Spojením hliníkových dveří a celoskleněného panelu tak vznikl designový hit posledních let.Kromě originálního designu mají vchodové dveře Glas i další výhody.

  • Jsou odolné a stabilní
  • Mají dlouhou životnost
  • Prosvětlují interiér
  • Mají dobré tepelně-izolační vlastnosti

4

5

6

 

Plastové vchodové dveře Perito

Pokud potřebujete pevné a odolné dveře sáhněte po některé z řad Basic, HPL nebo Entry – záleží jen na vašich dalších designových požadavcích. A pokud vám stačí levnější dveře, které nebudou moc vystavené slunečním paprskům, podívejte se na naši nabídku dveří ABS.

 

ENTRY
7

HPL
8

ABS
9

BASIC
10

Aktuálně

všechny aktuality

BEZPEČNĚ FUNGUJEME DÁL!
Jsme tu stále pro Vás.
Kontaktujte nás prosím
telefonicky či e-mailem. 

 

Kontakt

Generia s.r.o..

Havlíčkova 3512/5
669 02 Znojmo

Tel.: (+420) 515 220 939
Mobil : (+420) 775 196 296
E-mail: generia@seznam.cz