Sítě proti hmyzu

  • dveřní
  • okenní

MRS • Rámová pevná moskytiéra

mrs

Systém tvoří dokonalou ochranu interiéru proti hmyzu. Rám moskytiéry lze spojovat pomocí hliníkových vnitřních rohů, zamačkávacích nebo šroubovaných. Systém spolupracuje s většinou okenních profilů. Pro montáž jsou nabízeny závěsy s pěti rozměry. Profil rámu je vyroben z pevného extrudovaného hliníkového profilu s moderním tvarem, ktkerý je pokryt práškovým lakem.

MRO • Rámová otvíravá moskytiéra

mro

Systém chrání vnitřek místností před nálety hmyzu a zároveň ideálně spolupracuje s balkónovými dveřmi. Rám moskytiéry lze spojovat pomocí hliníkových vnitřních rohů, zamačkávaných nebo šroubovaných pomocí přítlačných šroubů. Dodatečné vyztužení, montované pomocí zaklapávacího spoje, umožňuje vyrobit rám s většími rozměry. Profil rámu je vyroben z pevného extrudovaného hliníkového profilu s moderním tvarem, který dokonale ladí s nyní používanými dveřními rámy.

MRP • Rámová posuvná moskytiéra

mrp

Systém chrání vnitřek místnosti proti hmyzu a používá se ve velkých, prosklených výklencích balkonů, teras a zimních zahrad. Křídlo moskytiéry se posouvá mezi horní a spodní pojezdovou kolejnicí. Ve spodní části je použito pojezdové kolečko s mechanismem, který umožňuje plynulé seřízení úhlu sklonu každého křídla. Dodatečné vyztužení, montované pomocí zaklapávacího spoje, umožňuje vyrobit rám s většími rozměry.

Aktuálně

všechny aktuality

BEZPEČNĚ FUNGUJEME DÁL!
Jsme tu stále pro Vás.
Kontaktujte nás prosím
telefonicky či e-mailem. 

 

Kontakt

Generia s.r.o..

Havlíčkova 3512/5
669 02 Znojmo

Tel.: (+420) 515 220 939
Mobil : (+420) 775 196 296
E-mail: generia@seznam.cz