Zimní zahrady, hliníkové altány, přístřešky

Firma Generia nabízí zimní zahrady z PVC nebo stále oblíbenějšího a praktičtějšího hliníku. Každá realizace je na míru dle přání zákazníka.

Rámový systém

AluPlus

rámový systém AluPlus je používán pro zasklení balkónů a lodžií, samostatné konstrukce zábradlí, prosklené stěny a příčky, zimní zahrady, přístřešky a jiné hliníkové konstrukce. Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti větru, dešti, hluku, prachu a exhalacím.

AluCombi

rámový zasklívací systém z hliníkových profilů. Výplň je vsazena do hliníkového rámu, který pojíždí po spodní (nosné) a horní (vodící) kolejnici. Možnosti výplní jsou velmi široké. Konstrukční řešení vychází z rámového systému AluPlus. Systém se odlišuje vertikálními profily, které jsou robustnější a tužší, což umožňuje využití tohoto systému pro instalace do vyšších stavebních otvorů. Z toho důvodu je systém vhodný pro prosklené stěny a příčky a posuvné či pevné stěny v zimních zahradách a altánech, lze jej ale využít i pro zasklení balkónů nebo lodžií. Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti větru, dešti, hluku, prachu a exhalacím.

AluTerm

rámový systém AluTerm je používán především pro hliníkové konstrukce v podobě zimních zahrad či přístřešků, a to v posuvném či pevném provedení. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti větru, dešti, hluku, prachu a exhalacím.

Bezrámový systém

AluVista

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodicích hliníkových profilů pro zasklení balkónů a ložií a výklenků domů. Skleněné tabule jsou osazeny plastovými díly, které zajišťují posun křídel ve vodících kolejnicích a jejich následné otevírání. Bezrámový systém AluVista je používán především pro zasklívání balkónů a lodžií, popř. horní zasklení v zimních zahradách. Navíc je možno systém AluVista doplnit o zastínění pomocí žaluzií pro větší komfort na Vašem balkónu či lodžii.

AluVerso

Konstrukční řešení systému AluVerso vychází z bezrámového systému AluVista. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice. Bezrámový systém AluVerso je určen pro řešení atypických tvarů balkónů a lodžií. Hlavní předností tohoto systému je možnost posunu křídel přes roh kolejnice, což znamená, že všechna křídla lze otevřít k jedné straně balkónu (popř. oběma stranám) i v případě lomeného mnohoúhelníkového tvaru balkónu nebo lodžie.

f17v f18v f19v f20v f21v f22v f23v

Aktuálně

všechny aktuality

BEZPEČNĚ FUNGUJEME DÁL!
Jsme tu stále pro Vás.
Kontaktujte nás prosím
telefonicky či e-mailem. 

 

Kontakt

Generia s.r.o..

Havlíčkova 3512/5
669 02 Znojmo

Tel.: (+420) 515 220 939
Mobil : (+420) 775 196 296
E-mail: generia@seznam.cz