Styl a kvalita

Textilní rolety

Kasko

Textilní roletky

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění v podobě textilních roletek.


Textilní roletky jsou jednoduché a praktické s všestranností, která je činí vhodnými pro všechny místnosti v domě. Roletky patří mezi vnitřní stínění, které chrání před sluncem, ale také dokonale doplňují váš interiér a zároveň chrání před nežádoucími pohledy zvenčí. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu okna. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu. Široká nabídka typů, látek a barev roletek uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Rolety
Kasko

Textilní roletky DEN/NOC

Získejte dva úžasné styly v jedné roletce s DEN/NOC polohováním.


Bez ohledu na to, zda chcete nechat světlo nebo zastínit pro spánek, tyto žaluzie Vám umožňují vynalézavý design. Při rolování látky se střídají různé proužky tkaniny proti sobě, aby vynikl rozdíl mezi blokem barvy a stylovou sadou pruhů. Vystupte se z davu a vyberte si z našeho výběru kvalitních a moderních textilních roletek DEN/NOC.

Rolety