Styl a kvalita

Venkovní rolety

Aluprof

Venkovní rolety

Venkovní rolety


Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou praktický systém, který tepelně izoluje, chrání soukromí a klid. Rolety jsou zhotoveny z vybraných materiálů zaručujících jejich nejvyšší kvalitu.


V zimě ve značné míře přispívají ke snížení nákladů na topení, zatímco v létě, když svítí slunce a venku je horko, zajišťují příjemný chlad a přítmí umožňující odpočinek unaveným očím. Přispívají k tomu, že dům se stává místem, kde se cítíme svobodně a bezpečně, do kterého se rádi vracíme po těžkém dni a víme, že v něm vždy najdeme klid a úkryt. Profily lamel se vyznačují velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností vůči otěru. Profil je odolný vůči působení atmosférických vlivů. Díky pěně vyplňující lamely se rolety vyznačují dobrou tepelnou a zvukovou izolací. Hliníkové profily lamel patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna neobsahuje freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

Samozřejmostí je výběr ovládání rolety. Ten může být ruční pomocí navíječe na lanko nebo provázek. O něco dražší, ale značně pohodlnější je ovládání rolety pomocí motoru. Je to zcela automatické ovládání, které zvedá a spouští pancíř rolety pomocí elektrického servopohonu.

Na výběr rádiové nebo bezdrátové ovládání, které vám poskytuje úplnou flexibilitu řešení:
Rádiové ovládání (bezdrátové)
Nevyžaduje dodatečnou kabeláž, díky čemuž jsou naše stěny neporušeny a můžete toto ovládání používat z libovolného místa v domě. Příkazy ohledně spuštění, zvednutí nebo zastavení rolety jsou zasílány do servopohonu pomocí ovladače nebo nástěnného vysílače. Tento způsob ovládání vám umožňuje neomezené možnosti konfigurace.

Kabelové ovládání
Možnost obsluhy rolety pomocí tlačítkového, klíčového nebo otočného přepínače (přepínače mohou být s podporou nebo bez podpory). Díky použití ovládacích systémů existuje možnost konfigurování mnoha individuálních řešení.

Varianty vyhotovení

Vzorník